MÁTE OTÁZKY?

Kontaktujte nás ohľadne zliav, cenových ponúk a iných detailov...


Business man REATEK

e-mail: info@vipstany.sk

Sledujte nás na
FACEBOOK-u


25. 01. 2023

Výber správnej reklamy

Nafukovacia reklama je univerzálny reklamný nosič vhodný pre rôzne marketingové a predajné kampane či pútač pre predajne a prevádzky . Nafukovacie reklamné pútače je možné vyrobiť v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. Napriek tomu je dôležité prehodnotiť spôsob akým chcete reklamné nafukovadlo využívať a pri akých príležitostiach aby ste si vybrali správne.

Ako budete nafukovaciu reklamu používať?

Bude nafukovacia reklama iba ako vizuálny pútač alebo má spĺňať funkciu? Nafukovacie stany a stánky vytvárajú prístrešok a tieň pre zákazníkov a zároveň slúžia ako reklama. Zábavné nafukovacie atrakcie ako vodný futbal, nafukovací basketbal, športová bránka alebo detské skákacie hrady rovnako okrem reklamy spĺňajú funkciu zábavy. Preto treba dobre zvoliť akú reklamu chcete alebo akú potrebujete.

Aký typ inštalácie zvažujete, plánujte?

Chcete inštalovať nafukovaciu reklamu na strechu budovy? Alebo bude umiestnená na zem, na trávnik? Na betón? Na asfalt? Budete inštalovať reklamné nafukovadlo inštalovať v interiéry na výstave alebo inom evente? Budete nafukovadlo často prenášať – prepravovať, má služiť ako mobilný marketing? Máte obmedzený priestor pre umiestnenie nafukovacieho pútača alebo neobmedzený priestor? Máte v blízkosti užívania nafukovacej reklamy elektrickú prípojku?

 

Štandardné modely reklamných nafukovadiel možno prispôsobiť takmer každému rozpočtu. Vyžiadajte si cenník štandardných modelov nafukovacej reklamy a požiadavky na úpravu a výrobu zákazkových dizajnov konzultujte s našim predajcom. Zaručujeme Vám hodnotné reklamné nafukovadlá, v kvalitnom spracovaní za výhodnú cenu.